Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел
Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46


23 червня 2026 року в суді відбувся навчальний тренінг на тему «Дії працівників суду щодо виникненні позаштатних (надзвичайних) ситуацій та загроз життю й здоров’ю».
Тренінг провів начальник відділення організації, підполковник Кнауб Олег Вікторович.
Під час заходу розглянуто актуальні питання дій працівників апарату суду в умовах воєнного стану та підвищеного рівня загроз:
Учасники тренінгу ознайомилися з алгоритмами евакуації, правилами особистої безпеки, ознаками вибухових пристроїв, а також практичними рекомендаціями щодо збереження життя та здоров’я в екстремальних ситуаціях.
Такі заходи є важливим елементом забезпечення готовності колективу суду до реагування на надзвичайні події та підвищення рівня безпеки в приміщенні суду.

